Pasta sezamowa tahini

Nic nie zbli­ża lu­dzi tak, jak do­bre je­dze­nie. Dlatego warto postarać się, aby to, co przy­go­to­wu­je­my dla bli­skich, było jak najlepszej jakości, a smak zachwycał każdego. Co wybrać? Odpowiedzią jest pasta tahini oferowana przez nasz sklep! Z pa­stą se­za­mo­wą Ba­sia Ba­sia po­trze­bu­jesz już tylko ku­li­nar­nych po­my­słów. Mo­że więc pie­czo­ne świe­że wa­rzy­wa skro­pio­ne ta­hi­ni, wła­snej ro­bo­ty hum­mus lub do­mo­wa chał­wa? Ogra­ni­cze­niem jest tu­taj tyl­ko Two­ja wyobraźnia. Uwol­nij tę zdro­wą moc za­war­tą w ma­łych zia­ren­kach se­za­mu i zy­skaj uzna­nie wśród smakoszy. Pasta sezamowa tahini jest doceniana przez naszych klientów, ponieważ pozwala stworzyć dania, których nie chce przestawać się jeść. Przekonajcie się sami

Nic nie zbli­ża lu­dzi tak, jak do­bre je­dze­nie. Dlatego warto postarać się, aby to co przy­go­to­wu­je­my dla bli­skich było jak najlepszej jakości, a smak zachwycał każdego. Z pa­stą se­za­mo­wą Ba­sia Ba­sia po­trze­bu­jesz już ty­ko ku­li­nar­nych po­my­słów. Mo­że więc pie­czo­ne świe­że wa­rzy­wa skro­pio­ne ta­hi­ni, wła­snej ro­bo­ty hum­mus lub do­mo­wa chał­wa? Ogra­ni­cze­niem jest tu­taj tyl­ko Two­ja wyobraźnia. Uwol­nij tę zdro­wą moc za­war­tą w ma­łych zia­ren­kach se­za­mu i zy­skaj uzna­nie wśród smakoszy. Pasta sezamowa tahini jest doceniana przez naszych klientów, ponieważ pozwala stworzyć dania, których nie chce przestawać się jeść. Przekonajcie się sami!

Czym tak naprawdę jest tahini?

Tahini to nic innego jak pasta sezamowa. Powstaje z uprażonych i zmielonych ziaren sezamu. Jest pyszna i zdrowa. Zawiera mnóstwo składników odżywczych oraz błonnik. Jaka jest najlepsza pasta tahini? Sklep Basia Basia odpowiada – bez sztucznych dodatków i z prostym składem! Pasta sezamowa ma mnóstwo zastosowań. Świetnie pasuje zarówno do deserów, jak i dań wytrawnych. Może być wykorzystana jako smarowidło do kanapek i tostów, dodatek do dań oraz sosów, a także jako polewa. Wzbogaca smak potraw, nadaje niezwykłego charakteru i potrafi odmienić każde, nawet najbardziej znudzone danie.

pasta sezamowa tahini